Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Polskie Flagi Historyczne

Polskie flagi historyczne

Flaga Polski jest niezwykle cennym symbolem narodowym. Oprócz aktualnie obwiązującej flagi narodowej, nasz sklep ma w swojej ofercie ciekawe propozycje dotyczące polskich flag historycznych.

 

Do kogo jest skierowana oferta naszego sklepu?

Historyczne flagi Polski na pewno zainteresują szerokie grono odbiorców i dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszamy wszystkich pasjonatów historii, kolekcjonerów oraz Klientów, którzy darzą szczególnym sentymentem nasz symbol narodowy, jakim jest flaga i to w wersji historycznej.

 

Polskie flagi historyczne można wykorzystać w rozmaitych rekonstrukcjach historycznych, przedstawieniach, aranżacji gablot historycznych zarówno w szkołach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Dobrze sprawdzą się również, jako element dekoracji albo część zbioru kolekcjonerskiego miłośników dawnych czasów.

 

 

Dlaczego warto kupić polskie flagi historyczne w naszym sklepie?

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich Klientów, którzy szukają produktów dobrze wykonanych, wytrzymałych i estetycznych. Proponowane flagi historyczne wyróżniają się kilkoma parametrami, dzięki którym każdy klient powinien być w pełni zadowolony z zakupu.

 

  • Dobrej jakości materiał

To w zasadzie podstawa. Zastosowanie specjalnej odmiany poliestru o wysokiej gramaturze ok. 120 g/m2 gwarantuje, że nasze historyczne flagi Polski będą niezwykle odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i tym samym posłużą przez wiele lat w idealnym stanie, a nie jedynie na jednorazową okazję. Poliester flagowy na pewno nie odbarwi się pod wpływem promieni słonecznych, a kolory pozostaną świeże i intensywne. Nie ma też ryzyka powstania nieładnych zacieków pod wpływem wilgoci czy też
nieestetycznych zagnieceń w wyniku silnego wiatru. Co ważne, flaga historyczna szybko schnie i można ją bez żadnych problemów prać w temperaturze 30°C, ponieważ nadruk bądź naszyta aplikacja nie zafarbuje, ani nie zblaknie.

 

  • Duża dbałość o szczegóły

Wiemy, że liczy się nie tylko wytrzymałość i trwałość produktu, ale także detale wykończeniowe i jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze polskie flagi historyczne charakteryzowały się wyjątkowo starannym wykonaniem. Przywiązujemy szczególną wagę
do dokładnego odwzorowania flagi, aby spełnić wszelkie wymagania jakościowe naszych Klientów. Zastosowany druk bezpośredni na tkaninę metodą cyfrową oraz stosowne utwardzenie termiczne zapewnia nie tylko perfekcyjne podkreślenie wszystkich elementów,
ale również wysoką jakość samego druku. Każda historyczna flaga Polski będzie miała intensywne i głębokie kolory, a przy tym estetyczny wygląd. Dbamy o to, aby całość prezentowała się stylowo, więc zwracamy też uwagę na detale wykończeniowe, jak
zabezpieczenie krawędzi podwójnym szwem.

 

  • Nastawienie na potrzeby Klienta

Potrzeby Klientów są dla nas priorytetowe i dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Istnieje możliwość realizacji zleceń według wytycznych Klienta, np. w kwestii wymiarów flagi bądź jej formy mocowania. Możemy zapewnić, że flagi historyczne sklep nasz ma najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu.