Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Flagi Reklamowe

Doskonały nośnik reklamy

Dobra promocja danego przedsiębiorstwa jest kluczem do sukcesu oraz do pozyskania zupełnie nowego grona odbiorców oraz klientów. Coraz więcej firm liczy się z tym, iż bez reklamy takie przedsiębiorstwo nie ma szans zaistnieć na rynku. Dlatego nowoczesne, a zarazem kreatywne podejście do tematu i zainteresowanie klienta swoją ofertą jest wręcz konieczne. Zobacz jak można wykorzystać flagi reklamowe.

Trzeba przyznać, iż flagi są bardzo silnie oddziałującą formą promocji. Siła ich przekazu bierze się z faktu, iż jako ruchome nośniki doskonale przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Ponadto inwestycja w taką formę promocji, która zostanie wykorzystana w infrastrukturze danej firmy, będzie świadczyć również o prestiżu takiego przedsiębiorstwa. Dodatkowo dzięki tej atrakcyjnej identyfikacji wizualnej firma zyskuje bardzo efektywny sposób na promocję usługi lub towaru. Stanowi ona także element wyróżniający spółkę na różnego rodzaju targach oraz eventach branżowych.

Flagi reklamowe mają wiele zalet – z jednej strony po rozłożeniu zajmują odpowiednio dużą powierzchnię, więc nie można ich przegapić. Z drugiej strony można bez problemu je złożyć i przewieźć w kolejne miejsce lub ustawić na stałe w holu, przy recepcji lub na zewnątrz budynku stanowiącego siedzibę firmy.

Charakterystyka flag reklamowych

Można zakupić je w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Jednym z najbardziej popularnych rodzajów są windery, które można podzielić na 3 rodzaje: typu half, typu full oraz typu pro. Różnią się one od siebie kształtem i mogą występować w trzech rozmiarach: maxi, midi oraz mini. Ponadto są one bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ można je swobodnie prać w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni. Najczęściej pakowane są one w niewielkich rozmiarów pokrowce ochronne zapinane na zamek. Dzięki niewielkim gabarytom ich transport nie sprawia żadnego problemu.

Flagi można montować zarówno na podłożu betonowym, jak i na murawie, dlatego bogactwo różnego rodzaju podstaw jest tutaj bardzo istotne. Dostępne są zarówno podstawy statyczne, jak i obrotowe, które umożliwiają płynne obracanie się na wietrze oferowanych przez nas wyrobów. Co najważniejsze, wszystkie flagi reklamowe drukowane są na bardzo trwałych i odpornych tkaninach za pomocą nowoczesnych technologii druku, dzięki czemu są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak słońce, deszcz lub wiatr. Kolory pozostają żywe i nie blakną na słońcu, dlatego można cieszyć się doskonałym brandingiem firmy przez bardzo długi okres czasu.

Projektowanie flag reklamowych i składanie zamówień

Artykuły propagandowe na Okopowej nie tylko mogą pochwalić się bardzo szeroką ofertą różnego rodzaju produktów, ale również użyciem nowoczesnych technologii do ich produkcji np. aplikacji, sitodruku czy druku cyfrowego. Pomagamy zarówno w projektowaniu, wybieraniu rodzaju druku, jak i przy wyborze odpowiednich rozmiarów w taki sposób, aby Klient otrzymał produkt, jakiego oczekiwał. Dodatkowo dzięki użyciu najwyższej jakości tkanin i materiałów m.in. poliestru, decoru, winylu czy satyny, flagi z pewnością będą stanowić idealną reklamę firmy lub produktu przez bardzo długi okres czasu.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!