Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

O firmie

Producent flag narodowych, producenci flag firmowych oraz art. propogandowych. Firma istnieje od 1978 roku, początkowo na powierzchni 15 m2 jako baza do przyjmowania zamówień, na okoliczności świat państwowych.
 
Od 1990 roku prywatna firma rodzinna. Już ponad 30 lat produkujemy i sprzedajemy flagi, proporce, godła, urny wyborcze. Prowadzimy dział sprzedaży dzianin flagowych i sukna konferencyjnego.
 
Realizujemy najtrudniejsze zamówienia indywidualne.
 
Jaka jest recepta na stały, przez kolejne dziesięciolecia, wzrost firmy? RZETELNOŚĆ.
 
 
Propaganda szerzenie, wyjaśnianie, rozpowszechnianie pewnych poglądów, idei, haseł w celu pozyskania zwolenników, wywołania u nich odpowiednich dążeń lub skłonienia ich do określonego postępowania.
 
W naszym sklepie mogą skorzystać Państwo ze zróżnicowanej oferty, która z pewnością może zachwycić najbardziej wymagających. Oferujemy przede wszystkim artykuły propagandowe, które dla wielu są obowiązkowym elementem wyposażenia domu.

Producenci flag firmowych – postaw na jakość na długie lata

Producenci flag firmowych to gotowe lub indywidualnie zaprojektowane flagi dla przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o wizerunek swojej firmy. Dzięki temu mogą oni na przykład wywiesić je na sztandarze, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku.
W naszej ofercie znaleźć można również jakościowe flagi z całego świata, które zabezpieczone zostały przez promieniami UV oraz wilgocią. Mogą być stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Wysoką jakością wyróżniają się również flagi historyczne, które przypominają o tradycji oraz historii wielu krajów. Z pewnością zachwycą każdego kolekcjonera.

Jakie artykuły propagandowe oferujemy?

Oferujemy głównie materiał flagowy oraz wiele innych przedmiotów, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane każdego dnia jako historyczna pamiątka.
Zajmujemy się również sprzedażą takich przedmiotów jak okładki na dyplom, które zabezpieczają jego strukturę. Dodatkowo sprawiają, że może on prezentować się godnie w domu.
Producent flag, którym jesteśmy, to przede wszystkim różnej wielkości flagi, które można wykorzystać na przykład podczas świętowania ważnych dat upamiętniających wydarzenia na świecie oraz oczywiście w kraju.

Księgi pamiątkowe kroniki – zapisz swoją historię

W naszym sklepie zakupić mogą Państwo również księgi pamiątkowe i kroniki, dzięki którym można zapoczątkować spisywaniu najważniejszych wydarzeń w życiu każdej rodziny. To ciekawa pamiątka szczególnie dla osób, którzy cenią sobie rodzinę oraz pamięć o minionych pokoleniach.
Kroniki dostępne są w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych bezpośrednio na naszej oficjalnej stronie. W naszej ofercie znajdą Państwo flagi z całego świata , flagi reklamowe , polskie flagi historyczne (sklep) oraz artykuły niezbędne do organizacji imprez patriotycznych, konferencji, ale także materiały do samodzielnego przygotowania uroczystości patriotycznych:

ale także

oraz wiele innych artykułów propagandowych.