Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Jak i gdzie można wykorzystać flagi reklamowe

Flaga reklamowa to sprawdzony sposób na wyróżnienie swojego przedsiębiorstwa. Rozwiązanie charakteryzuje się estetycznym wyglądem i elegancką prostotą. Oprócz kwestii wizualnych na uwagę zasługuje również sama konstrukcja. Montaż flagi reklamowej nie sprawia problemu. Jeśli wybiorą Państwo solidny produkt, całość będzie charakteryzowała się wytrzymałością i stabilnością. Takie artykuły doceniane są również ze względu na ich mobilność. Flagi reklamowe są bowiem lekkie i przez to niezwykle praktyczne.

Zastosowanie flagi firmowej

Z pomocą flagi można zwrócić uwagę na własną markę, co przydaje się szczególnie w sytuacji, gdy z jakiegoś powodu potencjalni klienci mają trudność z zauważeniem siedziby Państwa firmy. Z taką sytuacją mamy do czynienia np. gdy w budynku usługowym działa kilka podmiotów.

Gdzie jeszcze można wyróżnić się z pomocą flagi reklamowej? Dodatek sprawdzi się m.in. na targach. Duża liczba stoisk i tłoki rozpraszają uwagę uczestniczek i uczestników wydarzenia. W efekcie dużo trudniej będzie Państwu zaznaczyć swoją obecność. Dobrze dobrana flaga reklamowa jest dostrzegalna już z daleka. Można ją wykorzystać nie tylko na swoim stoisku, ale też w innych miejscach (wtedy flagi pełnią funkcję drogowskazów).

Po flagi reklamowe dobrze jest też sięgnąć podczas:

1.  Różnorodnych wydarzeń promocyjnych

Zaletą flag reklamowych jest to, że można je zamontować właściwie wszędzie. To oznacza, że produkt tego typu jest niezastąpiony również podczas wydarzeń organizowanych w plenerze.

2. Aranżowania własnej siedziby
 
Czasem takie wyposażenie prezentuje się znacznie ciekawiej niż zwykłe, tradycyjne logo na ścianie.

Flagi reklamowe oraz ich uniwersalność

Jedną z największych zalet flag reklamowych jest ich uniwersalność. Powyższe propozycje to jedynie przykłady, bo nasi klienci z powodzeniem mogą znaleźć również inne zastosowanie produktu. Atrakcyjny nadruk, harmonijnie dobrane kolory, spójne z identyfikacją wizualną firmy - to wszystko buduje wizerunek profesjonalizmu i może stanowić atrakcyjną wizytówkę przedsiębiorstwa.