Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Księga pamiątkowa

Księga pamiątkowa

Wystawiana podczas uroczystych okazji - ślubów, uroczystości rodzinnych czy biznesowych, jako np. księga pamiątkowa dla nauczyciela. Może służyć jako księga gości w instytucjach kulturalno - oświatowych. Ręcznie wykonana, grzebiet szyty nićmi, zaokrąglony. Twarda oprawa, oklejona skóropodobną okleiną w kolorze bordowym, zielonym, granatowym lub beżowym. 100 kart z grubego papieru (100 g/m2).

Pamięć to podstawa tworzenia historii. Dzięki niej można na przykład skuteczniej celebrować daty upamiętniające ważne dla kraju, ale również konkretnej rodziny. W naszym sklepie znaleźć można wiele ciekawych propozycji zarówno dla rodzin jak i bliskich.

Księga pamiątkowa – zapisuj najważniejsze momenty w życiu

Księga pamiątkowa to przedmiot, który przede wszystkim na charakter symboliczny oraz sentymentalny. Inwestując w niego można zadbać o przywoływanie wspomnień w przyszłości, które będą kojarzyły się nam z pięknymi czasami.
Księgi pamiątkowe dostępne w naszej ofercie występują w wielu ciekawych wariantach, które zdecydowanie zainteresują każdego miłośnika historii oraz dobrego stylu.

Księga pamiątkowa – wzruszający prezent dla bliskich

Księga pamiątkowa dla nauczyciela to również doskonały sposób na to, aby zorganizować dla wychowawcy ciekawą formę podziękowań za trud włożony w wychowanie oraz przekazywanie wiedzy.
Księga pamiątkowa może być dowolnie wypełniona nie tylko tekstem, ale również zdjęciami, które z pewnością wzruszą oraz zawsze będą przypominały o dawnych uczniach.
Nasze księgi pamiątkowe można również dowolnie personalizować oraz obdarowywać je na przykład rodzicom. Mogą również być cennym elementem wyposażenia sal weselnych – wówczas goście z pewnością zostawią na nich swój indywidualny ślad.

Kronika księga pamiątkowa – co wyróżnia naszą ofertę?

Nasza kronika lub księga pamiątkowa to przedmiot, który z pewnością wyróżnia się na tle innych. Warto zwrócić uwagę na jej jakość oraz detale, które świetnie sprawdzą się na wiele długich lat.
Książka pamiątkowa zakupiona w naszym sklepie to również gwarancja ekspresowej wysyłki, która pomoże w zorganizowaniu prezentu na ostatnią chwilę. Z pewnością księga sprawdzi się zarówno dla młodszych jak i starszych. Dbamy o jak najlepszą jakość każdej transakcji, właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych innych ofert – będą to przede wszystkim flagi, godła oraz inne przedmioty propagandowe.