Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Opaski

 

Opaski powstańcze - AK - Patriotyczne - Biało Czerwone

 

Przedstawiamy opaski patriotyczne bawełniane, repliki historycznych.
 
Dostępne:
  • opaski biało-czerwone,
  • biało-czerwone opaski AK
  • biało-czerwone WP
  • biało-czerwone z kotwicą powstańczą

 

 
 
Zapinane na agrafkę.
 
Opaski na ramię niegdyś były oznaką przynależności do Armii Krajowej. W ten sposób można było wyróżnić prawdziwych patriotów, którzy walczą w obronie Ojczyzny. W dzisiejszych czasach również można to zrobić promując patriotyczne ruchy podczas świętowania i nie tylko.

Opaska powstańcza – jako pamiątka, do świętowania, na przedstawienia

Opaska powstańcza to charakterystyczny element wyposażenia, który ma na sobie biało czerwone barwy. Nosi się ją na ramieniu dzięki czemu można zwrócić na siebie uwagę. Nasze opaski można wykorzystać na wiele różnorodnych sposobów – zawsze jednak należy pamiętać o szacunku.
Opaska biało czerwona to symbol polskości od wielu lat. W ostatnim czasie zyskała na popularności przez co często można zobaczyć w niej wielu patriotów. Warto jednak wiedzieć, że nasze opaski patriotyczne można również wykorzystać do spektakli zarówno tych profesjonalnych, jak i szkolnych.

Opaska powstańcza – godnie czcij święta

Opaski powstańcze to również część odzieży propagandowej, którą można zakładać podczas ważnych świąt. Jest wytrzymała oraz przede wszystkim odporna na jakiekolwiek warunki atmosferyczne.
W naszym sklepie przede wszystkim stawiamy na jakość – opaski biało czerwone można bez problemu prać oraz odświeżać w taki sposób, aby prezentowały się jak najlepiej.

Opaski AK – duma z bycia Polakiem

Opaski AK to doskonały prezent dla osób, które związane są z Armią Krajową. Będą to przede wszystkim osoby, które pamiętają jeszcze czasy wojny. Z naszymi opaskami można przywrócić im dawne wspomnienia oraz sprawić, że będą mogły z dumą nosić biało czerwone barwy. Opaski są odporne na rozciąganie oraz zawsze mocno trzymają się ramienia. Dzięki temu nie ma możliwości jej zgubienia.Wybierając nasz sklep można przede wszystkim zyskać jakościowe, symboliczne przedmioty związane z propagandą. Będą to na przykład flagi, godła oraz wspomniane już opaski. Rozbudowana oferta sklepu z pewnością pomoże w odszukaniu odpowiedniego przedmiotu.