Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Uchwyty flagowe

Uchwyt stalowy na jedną flagę. Malowany farbą proszkową na kolor złoty, srebrny, biały lub czarny.

CENA: 45,00 zł brutto/szt. (36,58 zł netto)

 

 

Uchwyt stalowy na dwie flagi. Malowany farbą proszkową na kolor złoty, srebrny, biały lub czarny.

CENA: 50,00 zł brutto/szt. (40,65 netto)

 

 

Uchwyt stalowy na trzy flagi. Malowany farbą proszkową na kolor złoty, srebrny, biały lub czarny.

CENA: 60,00 zł brutto/szt. (48,78 zł netto)

 

 

Uchwyt stalowy na na jedną flagę, boczny (przydatny gdy flagę musimy zamocować we wnęce). Malowany farbą proszkową na kolor złoty, srebrny, biały lub czarny.

CENA: 45,00 zł brutto/szt. (36,58 zł netto)

 

 

Uchwyt aluminiowy na jedną flagę. Malowany farbą proszkową na kolor kremowy, biały lub czarny.

CENA: 40,00 zł brutto/szt. (32,52 zł netto)

 

Uchwyt stalowy kuty. Malowany farbą proszkową na kolor czarny.

CENA: 90,00 zł brutto/szt. (73,17 zł netto)

 

 

Uchwyt balkonowy stalowy, na jedną flagę. Malowany farbą proszkową na kolor czarny.

CENA: 65,00zł brutto/szt. (52,85 zł netto)

 

 

Uchwyt balkonowy stalowy, na dwie flagi. Malowany farbą proszkową na kolor czarny.

CENA: 80,00 zł brutto/szt. (65,04 zł netto)

 

 

Uchwyt ze stali nierdzewnej. Na jedną, dwie lub trzy flagi.

 

 

Uchwyt na z opaską zaciskową na słup. Wykonany ze stali ocynkowanej. Na jedną, dwie lub trzy flagi.

Uchwyty na flagi - dlaczego prawidłowe mocowanie jest tak ważne?

Uchwyt na flagę ma jedno podstawowe zadanie, a więc prawidłowe, solidne utrzymanie flagi przez cały okres użytkowania tego symbolu narodowego. Nieprawidłowy montaż może doprowadzić do tego, że flaga, zamiast dumnie powiewać, będzie prezentowała się nieestetycznie. Każdy symbol narodowy musi być obdarzony szacunkiem. O realizacji zasad poszanowania biało-czerwonej tkaniny nie ma mowy, gdy flaga jest źle zamontowana. W skrajnych przypadkach może dojść do tego, że flaga upadnie na ziemię, a do tego nie można dopuścić.

Uchwyty na flagę a kwestie bezpieczeństwa

Podczas wyboru takiego produktu jak uchwyty na flagę ważne jest nie tylko właściwie wyeksponowane flagi polskiej, flagi europejskiej czy flagi UE. Chodzi też o względy bezpieczeństwa. Jeśli uchwyty flagowe nie są w stanie właściwie utrzymać drzewca, ten może wypaść i zrobić komuś krzywdę lub zniszczyć czyjeś mienie. Zdecydowanie należy więc wybierać pewne uchwyty do flagi, a więc stworzone z solidnych materiałów.

Uchwyty na flagi balkonowe

Uchwyt balkonowy na jedną flagę lub uchwyt balkonowy na dwie flagi wybierają osoby, które chcą wyeksponować symbol narodowy w miejscu swojego zamieszkania. Nierzadko zdarza się, że tacy klienci nie mają większego doświadczenia w montowaniu flag. Amatorski uchwyt na flagę balkonowy, stworzony na potrzebę chwili, jest tylko chwilowym poradzeniem sobie z problemem. Własnoręcznie wykonane konstrukcje nie są trwałe.

Dodatkowo, w tym przypadku również znaczenie ma bezpieczeństwo, bo spadająca z balkonu flaga może zagrażać zdrowiu i życiu osób znajdujących się w pobliżu.

Profesjonalny uchwyt stalowy na jedną, na dwie i na trzy flagi

Żadna z wyżej wymienionych sytuacji nie będzie mieć miejsca, jeśli do zamocowania flagi wykorzystają Państwo uchwyt stalowy na jedną, dwie lub trzy flagi. Wyrób jest stworzony ze stali nierdzewnej i:

1. Przedstawia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne

Balkonowy uchwyt na flagę oraz inny uchwyt na flagę nierdzewny poddawany jest szeregowi niesprzyjających czynników - zmianom temperatury, wilgoci itp. Solidny uchwyt stalowy na jedną, na dwie lub na trzy flagi sprawuje się doskonale, mimo tego wymagającego środowiska.

2. Przez długi spełnia swoją funkcję

Nasi klienci i klienci uchwyt balkonowy do flagi kupują z myślą o dłuższym okresie. Opcje, które Państwu przedstawiamy, nie będą wymagały częstej wymiany. Wręcz przeciwnie - z ich pomocą na długo wyeksponują Państwo daną flagę.

Czym różnią się nasze uchwyty na flagę?

 
Główna różnica przejawia się w konstrukcji produktu. Jeśli potrzebują Państwo zamocować flagę na słupie, najlepszym wyborem będzie uchwyt wyposażony w specjalną opaskę zaciskową. Osobom, które dysponują płaską nawierzchnią, proponujemy m.in. uchwyt ze stali nierdzewnej podwójny, uchwyt na flagi potrójny oraz uchwyt pojedynczy.
 
Z naszymi rozwiązaniami mają Państwo bezpośredni wpływ na to, jak usytuowana względem budynku będzie flaga. Obok tradycyjnych uchwytów, znajdą Państwo również uchwyt stalowy na jedną flagę boczny. Poszczególne warianty różnią się również kolorem, co szczególnie widać na przykładzie takiego produktu, jak uchwyt aluminiowy na jedną flagę, dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.
 

Kuty uchwyt na flagę, uchwyt do flagi balkonowy, uchwyty aluminiowe - mnogość dostępnych opcji

 
Zapraszamy do dokładniejszego sprawdzenia naszej oferty. Obsługa sklepu udzieli Państwu szczegółowych informacji o takich opcjach jak uchwyt na flagi potrójny, podwójny uchwyt na flagę czy pojedynczy uchwyt balkonowy na flagę. Jesteśmy pewni, że wśród naszych produktów uda się znaleźć Państwu wyrób, dzięki któremu w optymalny sposób będą mogli Państwo wyeksponować swoją flagę, niezależnie od tego, czy znajduje się ona w miejscu zamieszkania, czy w budynku użyteczności publicznej. Zapraszamy również do odwiedzenia innych kategorii sklepu.