Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Sukno konferencyjne

Jeżeli chcecie Państwo zadbać o odpowiedni wystrój gabinetu, domowego pomieszczenia czy może sali konferencyjnej lub jakiegokolwiek innego miejsca, proponujemy różnokolorowe i dostępne w rozmaitych wymiarach sukno konferencyjne. Jest ono wyprodukowane w 81% z wełny oraz w 19% z poliamidu, dzięki czemu jest tak wytrzymałe i odporne na upływ czasu. Proponowane przez nas sukno doskonale sprawdzi się jako obrus na stole konferencyjnym, karciaku, a także jako estetyczne wyścielenie blatu czy w szufladzie – np. tej na ulubioną biżuterię. Jednak tylko od Państwa zależy, do czego wykorzystają Państwo zakupioną w naszym sklepie tkaninę.

W naszym asortymencie posiadamy sukno w wielu kolorach. Spokojne ecru, klasyczna czerwień, a może uniwersalna czerń lub szarość? Od Państwa indywidualnych preferencji oraz potrzeb zależy, które z nich znajdzie się na Państwa stole konferencyjnym czy np. w szufladzie. Zapewniamy, że wszystkie z nich zostały wykonane z wielką starannością i cechują się wysoką odpornością na zniszczenia.

Nasze produkty oferujemy w konkurencyjnej cenie
 130,00 zł brutto/mb (105,69 zł netto). W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości oraz pomożemy w dobraniu odpowiedniego wariantu.

 

W naszej ofercie posiadamy także: