Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Urny i parawany

Przedstawiamy Państwu produkty, które w znacznym stopniu ułatwiają, ale przede wszystkim umożliwiają przeprowadzenie różnego rodzaju głosowania. Sprawiają one również, że każde zgromadzenie zyskuje dużo bardziej prestiżowy charakter. Proponowane w tej kategorii produkty towarzyszą społeczeństwu w ważnych chwilach.

Oferujemy Państwu piękne i wytrzymałe urny wyborcze, które produkujemy ze spienionego PCV, plexi lub sklejki. Nasze propozycje cechują się różnym designem i występują w wielu wymiarach. Co więcej, mogą one być wyposażone w specjalne plomby zabezpieczające. Warto również pomyśleć o uzupełnieniu ich w naklejane godła czy kolory państwowe.

Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty wykonywane są z dbałością o wszystkie szczegóły, dzięki czemu doskonale sprawdzą się podczas wyborów prezydenckich, samorządowych i wielu innych. W naszym asortymencie posiadamy warianty ze spienionego PCV, z plexi przezroczystej oraz ze sklejki w barwach narodowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Poniżej prezentujemy Państwu urnę wykonaną ze spienionego PCV. Wymiary 30x25x22 cm. Otwór wrzutowy umiejscowiony w klapce zamykanej na kluczyk. Dostępny wariant biało-czerwony i biało-niebieski.
 
 
 
Model wykonany z plexi przezroczystej. Wymiary 30x30x30 cm. Otwór wrzutowy umiejscowiony w klapie zamykanej na kluczyk.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Parawan wyborczy wykonany z PCW o grubości 5 mm. Wymiary skrzydła 60x60 cm