Dane kontaktowe
Liliana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

 

Księgi Pamiątkowe i Kroniki - Księga Pamiątkowa dla Nauczyciela

Księga pamiątkowa dla nauczyciela

Nauczyciele są z nami przez szereg lat. To właśnie oni uczą świata, pokazują jego zawiłości, uwrażliwiają na piękno języka czy sztuki. Ich praca nie jest prosta, ale szalenie ważna do kształtowania młodego pokolenia. Najpiękniejszym podziękowaniem za ten trud jest
zapisanie się w ich pamięci poprzez uchwycenie słów podziękowań i fantastycznych fotografii. Perfekcyjnym prezentem, wieńczącym rok szkolny jest księga pamiątkowa dla nauczyciela, która staje się kwintesencją dla wszystkich wspólnie spędzonych chwil. Księga pamiątkowa staje się dla nauczyciela wyjątkowym prezentem.

 

Kronika dla nauczyciela - podziękowanie pełne elegancji

Wybierając upominek dla nauczyciela, warto pamiętać, by ten nie stał się ulotny. Niestety, skądinąd piękny bukiet kwiatów nie przetrwa próby czasu, podobnie jak inne drobiazgi. Tymczasem księgi pamiątkowe i kroniki zawsze będą cieszyły oko, niejednokrotnie wywołując szczery uśmiech na myśl o tych momentach, które były wyjątkowe.

 

Niegdyś księga pamiątkowa była niemalże normą. W czasach naszych dziadków to był wyraz największego szacunku dla wychowawców. Kunsztownie wykonane z wykaligrafowanymi wpisami stawały się wyjątkowym wyróżnieniem, które było pieczołowicie

przechowywane w szkolnych archiwach. Dzisiaj księgi pamiątkowe kroniki ponownie zyskują na popularności zarówno wśród uczniów, jak i obdarowywanych nauczycieli. Są one pełne niewymuszonej elegancji i klasy, a ponadto zawierają w sobie więcej przesłania, niż
niejeden naprędce kupiony prezent. Dzięki możliwości spersonalizowania księga pamiątkowa jest niemalże „szyta na miarę”, tworząc historię całej grupy i pojedynczej osoby.

 

Sięgając do wspomnień

Nie ma osoby, która nie lubiłaby przeglądać albumów i kronik spisanych ręką znanych nam osób. Ileż w nich przeróżnych historii, które pojawiają się w naszej głowie na widok tylko jednej fotografii bądź kilku prostych zdań. Księga pamiątkowa dla nauczyciela ma bliźniacze
znaczenie. Spośród dziesiątek różnych klas, jedna pozostaje zapamiętana na zawsze. To najwyższe wyróżnienie, wykonane z myślą o danej osobie.

 

Trudno odmówić księgom pamiątkowym tego szczególnego znaczenia. O ile różne, masowo produkowane upominki stają się automatycznie sztampowymi i praktycznie bezosobowymi, księga pamiątkowa dla nauczyciela jest istotnym znakiem określonego czasu, dedykowanym wyłącznie jednej, szalenie ważnej osobie. Każdy obdarowany nią nauczyciel, otwierając ją, przypomni sobie nie tylko chwilę jej wręczania, ale też odtworzy w swojej pamięci fascynujący film złożony ze wspomnień, zarówno tych zabawnych, jak i poważnych. Uczniowie nie staną się z czasem anonimowymi, nigdy nie będą widziani jak przez mgłę. Dodajmy, że księgi pamiątkowe kroniki to wiele różnych możliwości ich kreowania. W istocie to pomysł, który staje się bezcennym unikatem.

 

Żegnając się z wychowawcą, warto zamknąć wspólne lata w jednym, małym i niepozornym wehikule czasu, jakim jest księga pamiątkowa. Może to być pomysł całkowicie autorski klasy, bądź przygotowany przez artystów — grafików gotowy model, w którym wystarczy uzupełnić wpisy, zamieścić wybrane fotografie. Niezmiennie będzie to prezent od serca, pełny wdzięczności oraz ciepłych myśli.

 

W temacie ksiąg pamiątkowych zapraszamy także do zapoznania się z ofertą w zakresie: