Dane kontaktowe
Lilana Niewiadomska,
Renata Stosio S.C.
ul. Żytnia 32
01-191 Warszawa
 
Telefon: (22) 632-10-59

tel/fax (22) 631-03-57

oferta@okopowaflagi.pl

 

Godziny otwarcia: Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00

W naszej ofercie między innymi: Flagi państw, godła, urny wyborcze, sukno -
Zapraszamy!

 

Flagi Reklamowe

Flagi reklamowe jako doskonały nośnik reklamy

Dobra reklama i promocja danego przedsiębiorstwa jest kluczem do sukcesu oraz do pozyskania zupełnie nowego grona odbiorców oraz klientów. Coraz więcej firm liczy się z tym, iż bez reklamy takie przedsiębiorstwo nie ma szans zaistnieć na rynku, dlatego nowoczesne, a zarazem kreatywne podejście do tematu i zainteresowanie klienta swoją ofertą jest wręcz konieczne. Zobacz jak można wykorzystać flagi reklamowe.

Trzeba przyznać, iż flagi reklamowe są bardzo silnie oddziałującym nośnikiem reklamy. Siła ich przekazu bierze się z faktu, iż jako ruchome nośniki doskonale przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Ponadto inwestycja we flagi reklamowe, które zostaną umieszczone tuż przy budynku danej firmy świadczy również o prestiżu danego przedsiębiorstwa. Dodatkowo dzięki atrakcyjnie wizualnej formie flaga może stanowić bardzo efektywny sposób na promocję usługi lub towaru, lub stanowić element wyróżniający firmę na różnego rodzaju targach oraz eventach branżowych. Charakteryzuje się ona dużą powierzchnią reklamową, a więc nie można jej przegapić, a także łatwością składania oraz małą powierzchnią transportową. Tego typu flagi reklamowe można bez problemu złożyć i przewieźć w kolejne miejsce lub ustawić na stałe w holu, przy recepcji lub na zewnątrz budynku stanowiącego siedzibę firmy.

Charakterystyka flag reklamowych

Flagi reklamowe można zakupić w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Jednym z najbardziej popularnych rodzajów flag są windery, które można podzielić na 3 rodzaje: typu half, typu full oraz typu pro. Różnią się one od siebie kształtem i mogą występować w trzech rozmiarach: maxi, midi oraz mini. Ponadto są one bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ można je swobodnie prać w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni. Najczęściej pakowane są one w niewielkich rozmiarów pokrowce ochronne zapinane na zamek z miejscem na flagę. Dzięki niewielkim gabarytom ich transport nie sprawia żadnego problemu. Flagi można montować zarówno na podłożu betonowym, jak i na murawie, dlatego bogactwo różnego rodzaju podstaw jest tutaj bardzo istotne. Dostępne są zarówno podstawy statyczne, jak i obrotowe, które umożliwiają płynne obracanie się flagi na wietrze. Co najważniejsze, wszystkie flagi drukowane są na bardzo trwałych i odpornych tkaninach za pomocą nowoczesnych technologii druku, dzięki czemu są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak słońce, deszcz lub wiatr. Kolory pozostają żywe i nie blakną na słońcu, dlatego można cieszyć się doskonałą reklamą firmy przez bardzo długi okres czasu.

Projektowanie flag reklamowych i składanie zamówień

Artykuły Propagandowe na Okopowej nie tylko mogą pochwalić się bardzo szeroką ofertą różnego rodzaju produktów, ale również użyciem nowoczesnych technologii do ich produkcji. Pomagamy zarówno w projektowaniu, wybieraniu rodzaju druku, a także odpowiednich rozmiarów w taki sposób, aby Klient otrzymał dokładnie taki produkt, jakiego oczekiwał. Dodatkowo dzięki użyciu najwyższej jakości tkanin i materiałów flagi reklamowe z pewnością będą stanowić idealną promocję firmy lub produktu przez bardzo długi okres czasu.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!